• -27%
Přívěsek z polodrahokamu - ametyst a růženín - anděl - IDA
Přívěsek z polodrahokamu - ametyst a růženín - anděl - IDA
Přívěsek z polodrahokamu - ametyst a růženín - anděl - IDA
Přívěsek z polodrahokamu - ametyst a růženín - anděl - IDA

Přívěsek z polodrahokamu - ametyst a růženín - anděl - IDA

Značkové náramky X-MOMO

Ručně tvořen přívěsek ve tvaru anděla představuje jedinečný dárek, kterým můžete své milované osobě říct všechno. Ať už zvolíte jakýkoliv polodrahokam, ze kterého bude andílek vyroben, vězte, že potěší každou duši. Možnost výběru použitých kamenů podle vlastní volby.

P0000107 HEU+
5,46 € 7,48 € -27%

Informace o výrobku

RŮŽENÍN

Růženín je kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Jedná s o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru.
Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného než růženín. Když ho položíte vedle postele nebo do rohu vztahů ve svém bytě, bude k vám přitahovat lásku a nové vztahy tak účinně, že budete často potřebovat ametyst, aby se jeho účinek trochu zmírnil. V existujících vztazích obnovuje důvěru a harmonii a podněcuje projevy nezištné lásky.
Růženín odstraňuje negativní energie a nahrazuje jejich milostnými vibracemi. Posiluje empatii a citlivost. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Jedná se o vynikající kámen na zdolávání krizi středního věku. Pokud držíte růženín v ruce, zvyšujete naději na kladné přijetí. Kámen vám také dokáže připomenout vaše úmysly. Tento nádherný krystal přináší citlivost na všechno krásné.
Růženín je nejlepší léčitel citů. Dokáže vyhledat jednostrannými city a bolesti srdce a pak již nefunkční a ničemu nesloužící emocionální stavy přetvoří. Růženín vás naučí, jak milovat sebe sama a vdechne vám nový život pokud si myslíte, že vás nikdo milovat nemůže. Nebudete moci přijmout lásku jiného člověka, dokud nedokážete milovat sami sebe. Tento kámen vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.

Léčebné využití
Růženín posiluje srdce i oběhový systém a odstraňuje nečistoty z tělesných tekutin.

Umístění
Noste zejména na srdci. Položte na srdce, na místo brzlíku nebo do rohu vztahů v místnosti.

AMETYST

Ametyst je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařen vysoce spirituálními vibracemi. Brání nositele před psychickými útoky tím, že jejich energii proměňuje na lásku.

Ametyst má silnou léčivou a očistnou moc. Podporuje také spirituální uvědomění si všech souvislostí. Tradičně se nosí jako prostředek zabraňující opilosti. Působí proti nestřídmosti a přehnané tělesné žádostivosti. Podporuje střízlivost. Překonává závislosti a bloky všeho druhu.

Ametyst je mimořádně blahodárný pro mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit i povzbudit. Pokud meditujete, odvrací vaše myšlenky od všeho světského směrem k uklidňujícímu a hlubšímu poznání. Dokáže zmírňovat obavy, umožňuje zlepšit soustředění a udržet pod kontrolou vše, čemu se právě věnujete. Napomáhá přijímání nových myšlenek.

Ametyst působí příznivě na schopnost rozhodování. Posiluje zdravé racionální uvažování majitele a podněcuje i jeho duševní vhled. Současně podporuje přeměnu záměrů na skutečnost.


Léčebné využití
Ametyst podněcuje produkci hormónov.Posilňuje vylučovací orgány a imunitní systém. Jedná se o skvělý čistič krve. Ametyst dokáže ulevit od tělesné, citové a duševní bolesti nebo od stresu.Zmierňuje bolesti hlavy a uvolňuje napětí. Tento kámen zmenšuje podlitiny, léčí rány a pomáhá odstraňovat otoky. Ametyst léčí nespavost a zajišťuje klidný spánek.

Umístění
Dá se nosit nebo přikládat podle potřeby - zvláště pokud je součástí šperku. . Ametyst zvláště prospívá, když se nosí zavěšený na krku tak, aby spočíval na srdci. V případě nespavosti nebo nočních můr zastrčte kámen pod polštář. Na slunci ametyst bledne.

Průměr použitých korálků na fotce: Ametyst FI 10 mm, Růženín FI 10 mm

Přívěsek je standardně dodáván bez řetízku. Pokud si přejete i řetízek, je nutné napsat při objednávce do poznámky kód řetízky kterou si přejete. Řetízek je postříbřená. Příplatek za řetízek je 3,99 €. Řetízek si můžete vybrat v kategorii: Stříbrné řetízky.

Detaily produktu

Nové

Reviews (0)

No reviews

8 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Product added to wishlist